Nowoczesna, szybka i bezbolesna depilacja laserowa laserem Palomar Vectus™

Już teraz w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Skorzystaj z depilacji laserowej laserem Palomar Vectus™. Umów bezpłatną konsultację.

Dowiedz się więcej

Laser Palomar Vectus™ – laserowa depilacja

Nowoczesna, inteligentna, szybka i bezbolesna depilacja dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firmy PALOMAR Medical Technologies.

Laser medyczny Palomar Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Nowoczesna depilacja laserowa.

Dowiedz się więcej, dlaczego warto wybrać depilację laserem Palomar Vectus™

Dowiedz się więcej

Cennik

Nowoczesna depilacja laserem – Sprawdź ceny zabiegów przy użyciu lasera Palomar Vectus™

Zobacz cennik

Kup On-line

Dokonaj zakupu wybranego zabiegu przez internet

Kup on-line

Opinie klientów

  • Laser Vectus nic nie boli. A to była moja największa obawa, bo poprzednie sposoby depilacji – mimo zapewnień w gabinetach kosmetycznych i reklamach – zawsze powodowały ból, pieczenie, a włosy i tak odrastały. Nie dość, że w tym przypadku nie było żadnego bólu, tylko więcej strachu (jedynie za pierwszym razem), to włosy nie odrastają. A pojedyncze jasne włoski da się przeżyć, zwłaszcza, że je można usunąć także w kolejnym zabiegu.

    Ewa (29)

Zobacz wszystkie opinie

Vectus w mediach

Galeria zdjęć