Nowoczesna, szybka i bezbolesna depilacja laserowa laserem Palomar Vectus™

Już teraz depilacja laserowa w gdańskiej placówce Clinica Cosmetologica! Skorzystaj z zabiegów laserem Palomar Vectus™. Umów bezpłatną konsultację!

Dowiedz się więcej
Efektywność W kwestii depilacji laserowej Vectus nie ma sobie równych! W trakcie całej kuracji usuwanych jest aż 95% włosów! Więcej
Zwalcz dolegliwości Walczysz z zapaleniem mieszków włosowych lub wrastaniem włosów? A może dokucza Ci nadmierne owłosienie? Masz dość podrażnień po goleniu i depilacji? Dzięki depilacji laserowej Vectus zapomnisz o tych dolegliwościach! Więcej
Darmowe konsultacje Na wszystkie pytania odpowie nasz kosmetolog podczas całkowicie darmowych konsultacji przed zabiegiem! Więcej
Elastyczność Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dogodny termin wizyty – nasz gabinet jest otwarty do godzin wieczornych. Zapraszamy Państwa także w soboty! Więcej

Pozbądź się niechcianych włosów podczas depilacji laserowej w naszym salonie w Gdańsku. Zapraszamy!

Gdzie można nas znaleźć? Depilacja laserem – Gdańsk, Clinica Cosmetologica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3,
80-210 Gdańsk
II piętro
Zadzwoń do nas +48 791 604 604

Umów się na darmową wizytę konsultacyjną oraz zabiegi. Zapraszamy!

Zabiegi depilacji laserowej Vectus można wykonać niemalże na całym obszarze ciała!

Zabiegi depilacji laserowej w gdańskiej placówce wykonywane są na obszar:
 • nóg,
 • pach,
 • brzucha,
 • okolic intymnych,
 • twarzy,
 • brwi,
 • pleców,
 • klatki piersiowej,
 • karku,
 • rąk i dłoni,
 • szyi,
 • pośladków.

Kiedy najlepiej wykonać usuwanie owłosienia za pomocą lasera Vectus?

Wszystkie osoby, które chcą na stałe pozbyć się włosów powinny poddać się depilacji laserowej. Jednakże warto pamiętać, że jest to najskuteczniejsza kuracja w takich dolegliwościach, jak:
 • wrastające włoski,
 • zapalenie mieszków włosowych,
 • hirsutyzm (nadmierne owłosienie).
We wszystkich powyższych przypadkach źródłem dyskomfortu są właśnie włosy. Eliminując je całkowicie, skutecznie i ostatecznie pozbywamy się przyczyn problemu. Zapraszamy na depilację laserem do gdańskiego gabinetu!

Depilacja laserem? Nasz gabinet to najlepszy wybór

Depilacja laserowa w Gdańsku

SKORZYSTAJ Z DARMOWYCH KONSULTACJI PRZED ZABIEGAMI

Zabiegi depilacji laserem Vectus w naszej placówce zawsze poprzedzone są darmową konsultacją z naszym specjalistą kosmetologiem. Podczas wizyty przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad, zbadana zostanie skóra. Wszystko po to, aby ustalić optymalny plan kuracji – zaplanować ilość i częstotliwość wizyt – a także upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegów. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest dla nas najważniejsze.

VECTUS, CZYLI NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB DEPILACJI

Stosowany w naszej placówce laser do depilacji – Vectus – to innowacyjny sprzęt, którego działanie bazuje na najnowocześniejszych technologiach (np.: czytnik melaniny Skintel, fototermoliza selektywna, Advanced Contact Cooling, Photon Recycling). Odpowiadają one za znaczne podniesienie efektywności, bezpieczeństwa oraz komfortu pacjenta, w porównaniu ze starszymi urządzeniami. W efekcie przeprowadzenia pełnej kuracji, usuniętych zostaje aż 95% włosów. Pozostałe 5% to te, które podczas zabiegów nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od ostatniej wizyty. To dla nas jednak nie problem! Pozbędziemy się ich w trakcie jednej wizyty przypominającej.

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Dużą wagę przykładamy do tego, aby nasz zespół złożony był z najlepszych specjalistów. Są to wykwalifikowani kosmetolodzy, których wyróżnia wiedza i doświadczenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogą skonsultować się ze współpracującymi specjalistami dermatologami.

KAŻDEGO TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE

Indywidualne podejście do każdej osoby, która odwiedza nasz gabinet to jedna z naszych podstawowych zasad. Ma to ogromne znaczenie podczas konsultacji, kiedy to nasi kosmetolodzy upewniają się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, kosmetolog poprosi o konsultację ze współpracującym z nami specjalistą dermatologiem. Indywidualne podejście ma też fundamentalne znaczenie podczas ustalania planu kuracji. Ilość oraz częstotliwość zabiegów determinowana jest przez szereg czynników. Te parametry zawsze dopasowujemy do konkretnej sytuacji.

Depilacja laserem? Gdański gabinet Clinica Cosmetologica to świetny wybór.

Umów się telefonicznie na zabieg: +48 791 604 604

Laser Palomar Vectus™ – laserowa depilacja

Nowoczesna, inteligentna, szybka i bezbolesna depilacja dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firmy PALOMAR Medical Technologies.

Laser medyczny Palomar Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – sprawdź!

Dowiedz się więcej, dlaczego warto wybrać depilację laserem Palomar Vectus™

Dowiedz się więcej

Korzystając z lasera Vectus, korzystasz z najnowocześniejszych technologii

SKINTEL

Wśród zastosowanych technologii wyróżnia się czytnik aktywnej melaniny – Skintel. Depilacja poprzedzona jest dokonaniem pomiaru aktywnej melaniny, do tych wartości automatycznie dopasowana jest moc lasera. Taka precyzja sprawia, że znacznie poprawia się skuteczność zabiegu (moc lasera nie jest za słaba), a jednocześnie zmniejsza się ryzyko poparzenia (moc lasera nie jest za silna).

FOTOTERMOLIZA SELEKTYWNA

Fototermoliza selektywna może zostać określona jako serce lasera Vectus. To rozwiązanie sprawia, że wiązka lasera pochłaniana jest przez włoski, ale nie uszkadza otaczających tkanek. Dzięki temu depilacja laserem jest skuteczna, ale jednocześnie nie powoduje znacznych podrażnień, jest znacznie bardziej komfortowa.

PHOTON RECYCLING

To rozwiązanie polega na wykorzystanie wiązki światła odbitej prze skórę. W efekcie depilacja laserem Vectus jest jeszcze bardziej skuteczna i szybka.

ADVANCED CONTACT COOLING

Advanced Contact Cooling to system chłodzący. Głowica lasera Vectus emituje zimno, dzięki czemu po przyłożeniu jej do skóry ból zostaje znacznie zniwelowany. Co więcej, chłodzenie zmniejsza ryzyko poparzenia i podrażnienia.

Nasze salony, w których może zostać wykonana depilacja laserem Vectus znajdują się w trzech lokalizacjach:

Interesuje Cię depilacja laserowa? Gdański oddział Clinica Cosmetologica zaprasza!

Zadzwoń: +48 791 604 604

Cennik

Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – Sprawdź ceny zabiegów przy użyciu lasera Palomar Vectus™

Zobacz cennik

Kup On-line

Dokonaj zakupu wybranego zabiegu przez internet

Kup on-line

Depilacja laserowa Gdynia - Opinie klientów

 • Szybko i skutecznie to nie są słowa rzucane na wiatr. U mnie wystarczyły trzy zabiegi, które w sumie zajęły maksymalnie 15 minut. I to razem z wejściem do gabinetu i przygotowaniem do depilacji. Minęło kilka tygodni i po włosach nie ma nawet śladu. Nic nie wskazuje na to, żeby miały odrosnąć i bardzo dobrze :) Polecam zdecydowanie, miła obsługa, profesjonalizm, ładny gabinet, a ceny jak wszędzie. Więc lepiej w miłej atmosferze i sterylnym miejscu niż w jakichś budkach.

  Marika (25)

Zobacz wszystkie opinie

Vectus w mediach

Galeria zdjęć