Nowoczesna, szybka i bezbolesna depilacja laserowa laserem Palomar Vectus™

Już teraz w Clinica Cosmetologica DEPILACJA LASEROWA – Gdańsk, Sopot, Gdynia. Skorzystaj z depilacji laserowej laserem Palomar Vectus™. Umów bezpłatną konsultację.

Dowiedz się więcej

Laser Palomar Vectus™ – laserowa depilacja

Nowoczesna, inteligentna, szybka i bezbolesna depilacja dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firmy PALOMAR Medical Technologies.

Laser medyczny Palomar Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – sprawdź!

Dowiedz się więcej, dlaczego warto wybrać depilację laserem Palomar Vectus™

Zobacz nasze 3 placówki depilacji laserowej Vectus:

Dowiedz się więcej

Cennik

Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – Sprawdź ceny zabiegów przy użyciu lasera Palomar Vectus™

Zobacz cennik

Kup On-line

Dokonaj zakupu wybranego zabiegu przez internet

Kup on-line

Depilacja laserowa Gdańsk - Opinie klientów

  • Jakby dobrze policzyć wszystkie pieniądze, jakie wydajemy na wosk do depilacji, depilatory, maszynki i inne specyfiki, a przede wszystkim ile tracimy na to czasu, to okaże się, że depilacja laserowa w Clinica Dermatologica jest znacznie tańsza, niż wcześniej dostępne metody. Nie mówiąc już o tym, że były one po prostu zacofane w porównaniu do nowoczesnego lasera, który jest bezbolesny i szybki.

    Malwina (36)

Zobacz wszystkie opinie

Vectus w mediach

Galeria zdjęć