Nowoczesna, szybka i bezbolesna depilacja laserowa laserem Palomar Vectus™

Już teraz w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Skorzystaj z depilacji laserowej laserem Palomar Vectus™. Umów bezpłatną konsultację.

Dowiedz się więcej

Laser Palomar Vectus™ – laserowa depilacja

Nowoczesna, inteligentna, szybka i bezbolesna depilacja dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firmy PALOMAR Medical Technologies.

Laser medyczny Palomar Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Nowoczesna depilacja laserowa.

Dowiedz się więcej, dlaczego warto wybrać depilację laserem Palomar Vectus™

Zobacz nasze 3 placówki depilacji laserowej Vectus:

Dowiedz się więcej

Cennik

Nowoczesna depilacja laserem – Sprawdź ceny zabiegów przy użyciu lasera Palomar Vectus™

Zobacz cennik

Kup On-line

Dokonaj zakupu wybranego zabiegu przez internet

Kup on-line

Opinie klientów

  • Na depilację zaciągnęłam mamę, która przez wiele tygodni broniła się przed nią jak mogła, bo to przecież „jakieś lasery, nie wiadomo z czego”… Najpierw więc dwa dni czytania w internecie, potem długie dyskusje, a na końcu i tak musiałam po prostu postawić ją przed faktem dokonanym i zakupić usługę, żeby nie mogła się wykręcić. Na a po depilacji pełen zachwyt nic nie boli, szybko, włosów nie ma. I tym sposobem jej siostra skorzysta z lasera Vectus już za tydzień.

    Anna (30)

Zobacz wszystkie opinie

Vectus w mediach

Galeria zdjęć