Nowoczesna, szybka i bezbolesna depilacja laserowa laserem Palomar Vectus™

Już teraz w Clinica Cosmetologica DEPILACJA LASEROWA – Gdańsk, Sopot, Gdynia. Skorzystaj z depilacji laserowej laserem Palomar Vectus™. Umów bezpłatną konsultację.

Dowiedz się więcej

Laser Palomar Vectus™ – laserowa depilacja

Nowoczesna, inteligentna, szybka i bezbolesna depilacja dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firmy PALOMAR Medical Technologies.

Laser medyczny Palomar Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – sprawdź!

Dowiedz się więcej, dlaczego warto wybrać depilację laserem Palomar Vectus™

Zobacz nasze 3 placówki depilacji laserowej Vectus:

Dowiedz się więcej

Cennik

Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – Sprawdź ceny zabiegów przy użyciu lasera Palomar Vectus™

Zobacz cennik

Kup On-line

Dokonaj zakupu wybranego zabiegu przez internet

Kup on-line

Depilacja laserowa Gdańsk - Opinie klientów

  • Podobno zawsze są plusy i minusy, ale w przypadku depilacji laserowej Vectus nie widzę żadnych minusów. A doskonale wiem o czym mówię, bo od lat próbowałam chyba wszystkich dostępnych w Polsce metod depilacji. I zawsze było ok, ale tylko na początku, a potem włosy odrastały. Mam nawet wrażenie, że niektóre sposoby depilacji sprawiały, że nadmierne owłosienie pojawiało się ze zdwojoną siłą. I gdy już traciłam nadzieję, koleżanka powiedziała mi o nowej metodzie, dostępnej w u doktora. Jestem po depilacji i jestem ZA-CHWY-CO-NA! Tak dobrze nie było nigdy. Czuję się wspaniale, jakbym odzyskała wolność i luz psychiczny. Nie zastanawiajcie się i nie traćcie czasu na półśrodki!

    Agieszka (42)

Zobacz wszystkie opinie

Vectus w mediach

Galeria zdjęć