W Clinica Cosmetologica oferujemy darmowe konsultacje z kosmetologiem. Podczas takiej wizyty kosmetolog oceni stan skóry i zaproponuje odpowiednio dobrane zabiegi.

Kompleksowa ocena stanu skóry

– Niektóre zmiany skórne mają zróżnicowany charakter i mogą świadczyć o schorzeniach, które tylko doświadczony specjalista potrafi rozpoznać. Niezbędna jest do tego nie tylko medyczna wiedza, ale często również specjalistyczne urządzenia. Warto więc rozwiać wszelkie wątpliwości zanim zacznie się ingerencję w strukturę skóry – podkreśla dr n. med. Igor Michajłowski z Clinica Dermatologica w Gdańsku.

Kosmetolog ocenia nie tylko możliwość przeprowadzania zabiegu, ale też ogólny stan skóry. Stawiamy bowiem na holistyczne podejście do Pacjenta, gwarantując mu pełną opiekę i całkowite bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, by czuł się komfortowo i pozbył się wszelkich obaw. My także musimy być jednak pewni, że zachowamy podstawową zasadę, którą kierować powinni się wszyscy przedstawiciele zawodów medycznych: po pierwsze – nie szkodzić.

W przypadkach podejrzenia zmian skórnych wizyta u dermatologa jest bowiem znacznie ważniejsza od zabiegu kosmetycznego i dopóki nie rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości na temat zdrowia Pacjenta, nie zostanie on w naszym gabinecie przeprowadzony.

Przed i po depilacji laserowej VECTUS