Dzięki stałej współpracy ze specjalistami dermatologami z Clinica Dermatologica w Gdańsku, gwarantujemy bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, jeśli podczas wizyty kontrolnej kosmetolog będzie miał zastrzeżenia do stanu skóry.

Clinica Dermatologica Gdańsk

Przed zabiegiem depilacji laserem Vectus konieczna jest wizyta kwalifikacyjna. Już podczas niej kosmetolog ocenia stan skóry oraz informuje o przeciwwskazaniach do zabiegu. Niekiedy trzeba więc z niego zrezygnować, albo przełożyć na inny termin. Zdarza się także, że przed wykonaniem lub po zakończeniu depilacji laserowej, niezbędna jest wizyta kontrolna u dermatologa.

Specjalista kosmetolog zbada bezpłatnie

dermatolog

– Niektóre zmiany skórne mają zróżnicowany charakter i mogą świadczyć o schorzeniach, które tylko doświadczony specjalista potrafi rozpoznać. Niezbędna jest do tego nie tylko medyczna wiedza, ale często również specjalistyczne urządzenia. Warto więc rozwiać wszelkie wątpliwości zanim zacznie się ingerencję w strukturę skóry – podkreśla dr n. med. Igor Michajłowski z Clinica Dermatologica w Gdańsku.

Konsultacja dermatologiczna jest możliwa na prośbę kosmetologa.

Kompleksowa ocena stanu skóry

Kosmetolog ocenia bowiem nie tylko możliwość przeprowadzania zabiegu, ale też ogólny stan skóry. Stawiamy bowiem na holistyczne podejście do Pacjenta, gwarantując mu pełną opiekę i całkowite bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, by czuł się komfortowo i pozbył się wszelkich obaw. My także musimy być jednak pewni, że zachowamy podstawową zasadę, którą kierować powinni się wszyscy przedstawiciele zawodów medycznych: po pierwsze – nie szkodzić.

Dlatego nie tylko sugerujemy Pacjentom, by dokonali konsultacji dermatologicznej, ale na nią kierujemy. Jest ona całkowicie bezpłatna, by uniknąć ewentualnych rezygnacji. W przypadkach podejrzenia zmian skórnych wizyta u dermatologa jest bowiem znacznie ważniejsza od zabiegu kosmetycznego i dopóki nie rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości na temat zdrowia Pacjenta, nie zostanie on w naszym gabinecie przeprowadzony.

Przed i po depilacji laserowej VECTUS