Trendy w modzie i urodzie zmieniają się jak w kalejdoskopie i czasami trudno za nimi nadążać. Szybkość zmieniającej się mody na pewne zabiegi estetyczne jest naprawdę ogromna. Jednak od wielu lat nieprzerwanie wśród trendów w dbaniu o siebie jest depilacja ciała. Kilkadziesiąt lat temu nikt nie myślał o tym, że po prostu nie wypada mieć zbędnego owłosienia pod pachami, na nogach, czy w każdym innym miejscu. W dzisiejszym świecie usuwanie zbędnego owłosienia jest już po prostu przyjętą normą i nikt nie dziwi się temu, że kobiety i mężczyźni poszukują skutecznych metod na pozbywanie się włosów na swoim ciele.

Depilujemy już nie tylko nogi, pachy czy ręce. Dla większości młodych osób niezbędną depilacją jest także usuwanie owłosienia z okolic intymnych. Istnieje wiele rodzajów depilacji intymnych, szczególnie wśród kobiet. Jedną z nich jest depilacja brazylijska.

Depilacja brazylijska – co to jest?

Depilacja brazylijska jest usuwaniem owłosienia z miejsc intymnych tj. łona, warg sromowych, pośladków i okolic odbytu. Obecnie jest to najbardziej pożądana depilacja u kobiet na całym świecie, nic więc dziwnego, że wiele kobiet poszukuje skutecznego i bezbolesnego sposobu na usunięcie owłosienia z okolic intymnych. Jedną z lepszych metod depilacji jest metoda depilacji laserowej. Warto jednak wybierać metody w pełni bezpieczne, wykonywane pod okiem specjalistów. Jedną z metod depilacji laserowej jest depilacja za pomocą lasera diodowego Vectus. Laser ten jest efektem długotrwałej pracy ekspertów z Palomar Medical Technologies. Wiele lat testów i udoskonalania urządzenia sprawiły, że powyższy laser jest uważany za przełomowy w zakresie dermatologii estetycznej.

Podczas decydowania się na sposób pozbywania się owłosienia wiele osób analizuje wszelkie wady i zalety wybranej przez siebie metody. Warto podkreślić, że obecnie metodą depilacji, która posiada najwięcej zalet i zminimalizowane ryzyko działań niepożądanych jest właśnie depilacja za pomocą lasera diodowego Vectus.

Depilacja brazylijska laserem Vectus

Depilacja brazylijska laserem Vectus to jedna z najnowocześniejszych metod pozbywania się niechcianego owłosienia z okolic intymnych. Do najważniejszych zalet depilacji tą metodą to:

  • szybkość wykonywania zabiegu
  • bardzo wysoka skuteczność usuwania owłosienia
  • zminimalizowane ryzyko odrastania niechcianych włosków
  • maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu
  • bezbolesność

Jak widać, w momencie decyzji o wykonaniu trwałej i bezbolesnej depilacji warto przede wszystkim wziąć pod uwagę metodę depilacji laserem diodowym Vectus. Jest to szczególnie ważne w momencie depilacji okolic wrażliwych, czyli takich, które depilujemy podczas wykonywania depilacji brazylijskiej.

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA ☎ 791 604 604 – Zadzwoń