Depilacja brazylijska to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów. Przeprowadzić można ją za pomocą lasera Vectus, ale też plastrów z woskiem i pasty cukrowej. Zabieg depilacji brazylijskiej za pomocą lasera Vectus to najbardziej efektywne rozwiązanie, pozwalające pozbyć się owłosienia na stałe. Depilacja woskiem bikini – lub pastą cukrową – wykonywana jest najczęściej w salonach kosmetycznych, rzadziej w domu. Natomiast laserowa depilacja brazylijska wyłącznie w najlepszych gabinetach kosmetologicznych lub medycyny estetycznej. Taką placówką jest właśnie nasz gabinet!

Przed depilacją okolic bikini zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszym kosmetologiem
Umów się: 791 604 604

Depilacja brazylijska – okolic bikini: bezpłatne konsultacje w naszym gabinecie przed zabiegiem Vectus

Zanim wykonana zostanie depilacja brazylijska (okolic bikini), w naszym gabinecie przeprowadzana jest darmowa konsultacja z pacjentem, którą przeprowadza kosmetolog. Pierwszym krokiem jest dokładny wywiad, podczas którego specjalista upewnia się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania depilacji brazylijskiej. Ponadto zarówno rozmowa, jak i obejrzenie skóry pacjenta ma na celu zaplanowanie całej kuracji. Kosmetolog ustala ilość, ale też częstotliwość zabiegów depilacji brazylijskiej Vectus. Każdy przypadek jest bowiem traktowany indywidualnie.

depilacja-brazylijska-vectus

Zabieg depilacji brazylijskiej? Zapraszamy na całkowicie darmowe konsultacje z kosmetologiem!
Umów się: 791 604 604

Na czym polega depilacja brazylijska laserem Vectus w naszym gabinecie?

Przez lata to tradycyjne sposoby depilacji brazylijskiej cieszyły się popularnością. Warto jednak wybierać metody w pełni bezpieczne, wykonywane pod okiem specjalistów. Jedną z metod depilacji laserowej jest depilacja za pomocą lasera diodowego Vectus. Laser ten jest efektem długotrwałej pracy ekspertów z Palomar Medical Technologies. Wiele lat testów i udoskonalania urządzenia sprawiły, że powyższy laser jest uważany za przełomowy w zakresie dermatologii estetycznej.

Przed zabiegiem zalecamy:

 • cztery tygodnie przed zabiegiem nie wyrywać/depilować włosków,
 • nie stosować preparatów uwrażliwiających skórę na światło w obszarze zabiegowym,
 • tydzień wcześniej nie przyjmować doustnych preparatów fototoksycznych i fotoalergicznych,
 • zadbać wcześniej o to, żeby skóra nie była podrażniona i wysuszona,
 • w dniu zabiegu lub dzień wcześnie zgolić włoski maszynką jednorazową.

Zabieg depilacji Vectus zaczyna się od zaaplikowania kremu znieczulającego. Następnie wykonywany jest pomiar poziomu aktywnej melaniny w skórze – odpowiada za to technologia Skintel. Dzięki niej urządzenie precyzyjnie dobiera moc lasera – depilacja bikini będzie jednocześnie skuteczna i bezpieczna.

Po dokonaniu pomiaru melaniny przechodzi się do właściwej części zabiegu – do skóry przykłada się głowicę urządzenia i wykonuje strzały. Odczuwać można przyjemne chłodzenie – jest to efekt zastosowania specjalnej technologii Advanced Contact Cooling, która ma za zadanie zmniejszyć dyskomfort. Po zabiegu można założyć ubranie i wrócić do codziennych zajęć.

Po zabiegu może pojawić się delikatne podrażnienie i zaczerwienienie, które znikają po kilku dniach. Chcąc zredukować dyskomfort, można stosować maści łagodzące, jak np. Bepanten, Alantan, Panthenol. Przez kilka dni powinno się unikać czynników drażniących – np. intensywnego pocierania skóry, gorącej wody, basenu, sauny. Przez 4 tygodnie obszaru zabiegowego nie powinno się opalać.

Podczas decydowania się na sposób pozbywania się owłosienia wiele osób analizuje wszelkie wady i zalety wybranej przez siebie metody. Warto podkreślić, że obecnie metodą depilacji, która posiada najwięcej zalet i zminimalizowane ryzyko działań niepożądanych jest właśnie depilacja za pomocą lasera diodowego Vectus.

DEPILACJA OKOLIC BIKINI LASEREM VECTUS
Czas zabiegu:od 5 do 30 minut.
Znieczulenie:nie (zaaplikowany może zostać krem znieczulający).
Zdolność do pracy:tak.
Sugerowana seria:4 do 6 zabiegów.
Czas utrzymania się efektów:trwałe.

Depilacja brazylijska laserem Vectus – zalety

Depilacja brazylijska laserem Vectus to jedna z najnowocześniejszych metod pozbywania się niechcianego owłosienia z okolic intymnych. Do najważniejszych zalet depilacji tą metodą należy efektywność, komfort podczas zabiegów oraz bezpieczeństwo stosowania.

Dlaczego warto poddać się depilacji brazylijskiej Vectus?

 1. Bardzo wysoka skuteczność usuwania owłosienia i zminimalizowane ryzyko odrastania niechcianych włosków! Wykonując serię zabiegów pozbywamy się aż 95% włosów. Pozostałe 5% to te, które akurat nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od ostatniej wizyty. Wówczas usuniemy je podczas jednego zabiegu przypominającego.
 2. Zapomnij o zapaleniu mieszków włosowych i wrastających włoskach! Wykonując depilację brazylijską Vectus, pozbywamy się na stałe owłosienia, a więc źródła problemu. Co istotne, te dolegliwości często pojawiają się właśnie w tym obszarze – ubranie ciasno przylegające do ciała uniemożliwia swobodny wzrost włosów. Depilacja miejsc intymnych laserem Vectus to skuteczne rozwiązanie zarówno zapalenia mieszków włosowych, jak i wrastających włosków.
 3. Szybkość wykonywania zabiegu! W porównaniu z innymi metodami, zabieg laserem Vectus jest bardzo szybki. Wizyty trwają już nawet od 10 minut (pachy).
 4. Parametry idealnie dopasowane do Twoich potrzeb! Wykonując depilację brazylijską laserem Vectus mamy pewność, że zabieg nie będzie ani za słaby, ani zbyt intensywny. Jest to zasługa zastosowania czytnika aktywnej melaniny – Skintel. Na podstawie jego odczytów urządzenie automatycznie dobierze moc.
 5. Maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu! Czytnik melaniny Skintel zmniejsza także ryzyko zastosowania zbyt wysokiej mocy lasera i wystąpienia poparzenia. Dodatkowo nakładka chłodząca również zmniejsza prawdopodobieństwo poparzenia.
 6. Bezbolesność. Brazylijska depilacja laserem nie jest całkowicie bezbolesna, ale odczucia można porównać z depilacją za pomocą maszynki elektrycznej. Nieprzyjemne odczucia zmniejszy specjalny system chłodzący – Advanced Contact Cooling. Ponadto chcąc zapewnić pacjentom najwyższy komfort, możemy zaaplikować krem znieczulający Emla.

Jak widać, w momencie decyzji o wykonaniu trwałej i bezbolesnej depilacji warto przede wszystkim wziąć pod uwagę metodę depilacji laserem diodowym Vectus. Jest to szczególnie ważne w momencie depilacji okolic wrażliwych, czyli takich, które depilujemy podczas wykonywania depilacji brazylijskiej.

Nie czekaj i umów się na zabieg dzwoniąc pod numer:
791 604 604

Depilacja brazylijska – co to jest?

depilacja-bikini-vectusDepilacja brazylijska jest usuwaniem owłosienia z miejsc intymnych – tj. łona, warg sromowych, pośladków i okolic odbytu. Brazylijska depilacja charakteryzuje się pozostawieniem bardzo małego fragmentu włosów na wzgórku łonowym. Najczęściej ma formę cienkiego paseczka, ale może to być również mały trójkąt. Obecnie jest to najbardziej pożądana depilacja u kobiet na całym świecie, nic więc dziwnego, że wiele kobiet poszukuje skutecznego i bezbolesnego sposobu na usunięcie owłosienia z okolic intymnych. Jedną z lepszych metod depilacji jest metoda depilacji laserowej Vectus.

Depilacja brazylijska a bikini głębokie – co obejmuje zabieg?

Bikini Brazylijskie to typ bikini głębokiego. Bikini głębokie polega na usunięciu włosów z warg sromowych, pachwin, pośladków oraz obszaru pomiędzy nimi – w jego skład wchodzi też depilacja odbytu. Bikini brazylijskie pozostawia owłosienie na wzgórku łonowym. Innym typem bikini głębokiego jest depilacja hollywoodzka – tutaj pozbywamy się wszystkich włosów. W opozycji do bikini głębokiego (obejmującego depilację brazylijską i hollywoodzką) stoi depilacja francuska, podczas której usuwa się owłosienie z okolicy pachwin oraz boków wzgórka łonowego (nie jest wykonywana depilacja okolic odbytu, warg sromowych).

Depilacja brazylijska: podsumowanie

Trendy w modzie i urodzie zmieniają się jak w kalejdoskopie i czasami trudno za nimi nadążać. Szybkość zmieniającej się mody na pewne zabiegi estetyczne jest naprawdę ogromna. Jednak od wielu lat nieprzerwanie wśród trendów, w dbaniu o siebie, jest właśnie depilacja ciała. Kilkadziesiąt lat temu nikt nie myślał o tym, że po prostu nie wypada mieć zbędnego owłosienia pod pachami, na nogach, czy w każdym innym miejscu. W dzisiejszym świecie usuwanie zbędnego owłosienia jest już po prostu przyjętą normą i nikt nie dziwi się temu, że kobiety i mężczyźni poszukują skutecznych metod na pozbywanie się włosów na swoim ciele. Depilujemy już nie tylko nogi, pachy, czy ręce. Dla większości młodych osób niezbędną depilacją jest także usuwanie owłosienia z okolic intymnych. Istnieje wiele rodzajów depilacji intymnych, szczególnie wśród kobiet. Jedną z nich jest depilacja brazylijska.

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA 791 604 604zadzwoń