Depilacja laserowa - brzuch - Karolina FormelaDepilacja brzucha

Włosy są często niepożądanym elementem naszego wyglądu. Najgorsze są jednak te, które gęsto rosną w nietypowych miejscach ciała, takich jak na przykład brzuch. Jest to zjawisko charakterystyczne szczególnie dla mężczyzn, ale zdarza się również u kobiet z podwyższonym poziomem hormonów męskich bądź chorujących na różne choroby przewlekłe. Często pojawiają się także jako efekt uboczny przyjmowania leków różnego rodzaju, zawierających między innymi sterydy.

W takim przypadku golenie się zwykle odpada, jako że powoduje jeszcze szybszy wzrost, w dodatku coraz grubszych i ciemniejszych włosów. Nie jest to raczej pożądanym efektem dla osób, które dążą do ich usunięcia. Co prawda stosowanie wosku czy depilatora mechanicznego powoduje wolniejszy wzrost, stopniowo coraz słabszych włosków, jednak jest to sposób nie tylko niesamowicie bolesny, ale również ostatecznie nie zatrzymuje procesu ich wzrostu, powodując wrastanie w skórę i tworzenie się ranek na skutek drapania swędzącej przez to skóry.

Depilacja laserowa brzucha

Najskuteczniejszą i praktycznie jedyną odpowiednią metodą na całkowite i trwałe pozbycie się włosów z brzucha jest depilacja laserowa brzucha. Ponadto laser Vectus, dzięki opatentowanemu czytnikowi Skintel, potrafi samodzielnie odczytać poziom melaniny w skórze (jej odcień) i dobrać odpowiednią moc lasera. Co więcej, praktycznie całkowicie zmniejsza on ryzyko ponownego wzrostu włosów.

Skóra brzucha jest miejscem dość wrażliwym, dlatego do głowicy lasera Vectus wbudowano również szkło szafirowe, które ma właściwości chłodzące zarówno przed, po jak i w trakcie emisji gorącej wiązki laserowej. Dzięki temu, z użyciem lasera diodowego Vectus nie wiąże się nawet najmniejszy ból. W dodatku efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Zalety depilacji laserem diodowym:

  • 100% skuteczność w usuwaniu włosków,
  • bezbolesna,
  • trwałość efektów,
  • krótki czas trwania depilacji,
  • samoczynne dopasowanie mocy lasera do odcienia skóry,
  • bezpieczna (posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Leków i Żywności – FDA).

Zabieg depilacji laserem diodowym Vectus z całą pewnością można uznać za najlepszą na rynku opcję trwałego usunięcia włosów, szczególnie w miejscach widocznych, takich jakim jest brzuch czy choćby tzw. droga do raju. Technologia tego urządzenia została opracowana przez naukowców jednego z najlepszych na całym świecie uniwersytetów, Harvardu, a także zaakceptowana przez Amerykańską Agencję Leków i Żywności (FDA). Dzięki temu, możemy być całkowicie pewni doskonałości, skuteczności oraz bezpieczeństwa lasera diodowego Vectus.

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA ☎ 791 604 604 – Zadzwoń

Czytaj więcej o depilacji każdej z okolic: