Depilacja laserowa włosów pod pachami

Jedną z najnowocześniejszych metod usuwania owłosienia pod pachami jest depilacja laserowa, która pozwala pozbyć się go na zawsze. Jest to najbardziej skuteczny i najbezpieczniejszy sposób trwałego usuwania owłosienia. Zapewnia maksymalną skuteczność, ponieważ w trakcie zabiegu, moc lasera jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta. Cały proces depilacji jest przeprowadzany przez specjalnie dedykowanego kosmetologa, który zapewnia maksymalny poziom intymności i dba o komfort pacjenta. Zobacz czym jest depilacja laserowa pach.

Laser Vectus – depilacja laserowa pach

Laser diodowy Palomar Vectus w Clinica Cosmetologica Gdańsk to najskuteczniejszy sprzęt do usuwania owłosienia na świecie. Charakteryzuje go skuteczność, szybkość oraz pozwala zapewnić pacjentowi komfort i bezpieczeństwo, dlatego żaden z konkurentów nie może nawet zbliżyć się do tych osiągnięć. Vectus opiera się na fototermolizie selektywnej. Z głowicy lasera wydobywa się światło, które wnika w skórę, gdzie jest absorbowane przez łodygę włosa, a właściwie aktywną w nim melaninę. Następuje wtedy uszkodzenie komórek macierzystych mieszka włosowego, wpływa to na jego zniszczenie i zapobiega jego ponownej regeneracji. Niestety nie da się podczas jednego zabiegu zniszczyć wszystkich mieszków włosowych, ponieważ są one w uśpieniu. Dzięki kilku z nich można trwale usunąć wszystkie. Skuteczność depilacji sięga nawet 95%, a do jej pozostałych zalet należą:

  • komfort pacjenta,
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • osiągnięcie zadowalającego efektu,
  • komfort pacjenta
  • można ją wykonywać przez cały rok.

Przed każdym zabiegiem wykonywana jest wcześniejsza konsultacja lekarska. Dermatolog, na bezpłatnej wizycie, określa stan skóry i informuje o przeciwwskazaniach do przeprowadzenia zabiegu. Czasami zdarza się, że zabieg trzeba przełożyć na inny termin lub z niego zrezygnować.

Jednym z najczęściej depilowanych laserowo miejsc są pachy. Do zabiegu usuwania owłosienia w tym miejscu, przy użyciu lasera Vectus, nie są wymagane żadne specjalne przygotowania. Procedura jest rozpoczynana od wspomnianej wcześniej konsultacji dermatologicznej, gdzie dokładnie określa się czynniki determinujące parametr wykonania zabiegu, określa fototyp skóry oraz określa i oznacza białym markerem miejsca, które nie będą poddane zabiegowi (zmiany skórne czy pieprzyki). Od wyników wywiadu dobiera się wielkość głowicy – do mniejszej partii ciała, takiej jak pachy, używa się najczęściej mniejszej.

Zabieg depilacji laserowej pach – jaka cena?

Zabieg depilacji pach, w porównaniu z innymi metodami, jest mało bolesny i trwa kilka minut. Możliwości lasera Vectus pozwalając samoczynnie ochładzać skórę już podczas zabiegu, dlatego już po nim, można wrócić do swoich codziennych zajęć. Może pojawiać się lekkie zaczerwienienie skóry pod pachami, ale znika dość szybko. Ważne, żeby po zabiegu pozwolić dać się skórze zregenerować – unikać sauny, solarium, gorących kąpieli i nie używać dezodorantów. Usuwanie zbędnego owłosienia laserem Vectus należy kilkukrotnie powtórzyć. W przypadku pach zaleca się  wizyty z przerwą między zabiegami około 6-8 tygodni.

Cena depilacji laserowej pach dostępna jest w cenniku: https://vectusgdansk.pl/cennik/

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA ☎ 791 604 604 – Zadzwoń

Czytaj więcej o depilacji każdej z okolic: