Depilacja Laserowa - Plecy - Karolina FormelaDepilacja pleców u mężczyzn

Problem depilacji w obecnych czasach nie dotyka tylko i wyłącznie kobiet. Mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu, a usuwanie zbędnego owłosienia nie tylko z okolic twarzy, staje się dla nich chlebem powszednim. Jednak nadmierne owłosienie pojawiające się na plecach stwarza znaczące utrudnienia związane z ich usunięciem. W niniejszym tekście podpowiemy, jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się włosów z danej okolicy ciała.

Depilacja laserowa pleców u mężczyzn

Postęp technologiczny i osiągnięcia z dziedziny dermatologii estetycznej doprowadziły do dynamicznego rozwoju dziedziny depilacji laserowej. Bolesny i długotrwały niegdyś proces usuwania zbędnego owłosienia, dzisiaj przebiega zupełnie inaczej. Wszystko to za sprawą innowacyjnych technologii, która zawarta została w najnowocześniejszym laserze Vectus, dzięki któremu depilacja stała się szybka i komfortowa, jak jeszcze nigdy dotąd. Światło lasera dociera w głąb skóry i działa na mieszki włosowe, osłabiając je i tym samym doprowadzając do ich wypadnięcia.

Depilacja pleców dzięki zastosowaniu lasera diodowego Vectus jeszcze nigdy nie była taka prosta, a efekty jego działania są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Dodatkowo, niniejszy zabieg dokonywany przy pomocy innowacyjnego lasera trwa około 30 minut, znacznie szybciej niż zabieg depilacji dokonywany przy zastosowaniu innego sprzętu.

Zalety depilacji pleców laserem Vectus

Depilacja pleców przy użyciu domowych sposobów, takich jak używanie maszynki jednorazowej, czy plastrów z woskiem było bardzo trudne, a wręcz niemożliwe. Na szczęście depilacja laserowa pomaga nam zwalczyć problem zbędnego owłosienia raz na zawsze, ale to tylko jedna z wielu zalet lasera Vectus. Do kolejnych należą między innymi:

 • bezpieczeństwo i komfort pacjenta;
 • krótki czas trwania zabiegu;
 • brak podrażnień skóry;
 • trwałe efekty działania.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej zabiegu depilacji, najlepiej jest zasięgnąć opinii dermatologa, który podpowie pacjentowi jak przygotować się do niniejszego zabiegu i wskaże przeciwwskazania dotyczące jego przeprowadzenia. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

 • ciąża lub karmienie piersią;
 • stany zapalne skóry;
 • świeże skaleczenia lub rany;
 • specyficzne alergie
 • nowotwory skóry
 • specyficzne zaburzenia układu krążenia
 • choroby skóry (np. bielactwo)

Należy pamiętać, że depilacja laserowa powinna wykonywana być w profesjonalnych klinikach, za pośrednictwem wykwalifikowanego personelu, który przykłada szczególną uwagę do zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu pacjenta.

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA ☎ 791 604 604 – Zadzwoń

Czytaj więcej o depilacji każdej z okolic: