Depilacja laserowa - pośladki - Karolina FormelaDepilacja laserowa pośladków – Co to jest? Dla wielu osób owłosione pośladki stanowią wstydliwy problem. Wbrew pozorom nie dotyczy on jedynie mężczyzn, ale również kobiet, które często szukają pomocy u kosmetyczki. Ponieważ pośladki, a zwłaszcza okolice odbytu, stanowią delikatną część ludzkiego ciała, należy zachować ostrożność podczas usuwania z nich włosów. Zwykle robi się to, podobnie jak w przypadku innych miejsc, na różne sposoby. My polecamy zabiegi u naszych profesjonalnych kosmetologów – wykonywanych na najnowocześniejszym sprzęcie laser Vectus.

We własnym domu posiadamy oczywiście te możliwości, które są dostępne w przypadku każdego innego miejsca, które chcemy wydepilować. Mamy więc maszynkę do golenia, wosk, krem depilacyjny czy depilator. Ta pierwsza metoda może oczywiście doprowadzić do podrażnień i powstawania małych ran, podobnie jak wosk czy krem, z kolei użycie depilatora może okazać się bolesne. Pośladki są tym miejscem, w którym trudno osobiście ocenić skuteczność zabiegu, a więc i trudno należycie go przeprowadzić. Można – zupełnie bez wstydu – oddać się więc w ręce profesjonalnego kosmetologa z naszej placówki.

Depilacja pośladków laserem

Odwiedzając dobry salon kosmetologiczny, możemy wykonać wszelkie zabiegi ze świadomością, iż zostaną one przeprowadzone przez profesjonalistów. Jednym z najlepszych obecnych dziś na rynku jest laser Vectus. Depilacja przy jego użyciu jest szybsza i bezpieczniejsza od zabiegów, przeprowadzanych tańszymi laserami. Użycie lasera Vectus jest też szybsze i wydajniejsze, a efekty depilacji utrzymują się przez długi czas. Dzięki temu iż posiada on głowicę chłodzącą, zabiegi są bezbolesne.

Zalety lasera

Pośród wielu zalet lasera Vectus można przede wszystkim wymienić następujące:

  • Laser został stworzony podczas wieloletniej pracy ekspertów.
  • Zabiegi cechują się bezpieczeństwem oraz wydajnością.
  • Dotrzeć można nim w niemal każde miejsce.
  • Parametry dobierane są indywidualnie, dzięki czemu zabiegi stają się w stu procentach skuteczne.
  • Pierwsze efekty widać natychmiast.
  • Wystarczy seria kilku zabiegów (4-6), by cieszyć się w pełni zadowalającymi efektami na dłużej.
  • Krótki czas zabiegu.
  • W klinice pracują specjaliści, którzy służą poradą i pomocą.
  • Opłacalność: mimo że sam zabieg jest droższy od użycia wosku czy kremu depilacyjnego, wykonuje się go rzadziej, a efekty utrzymują się bardzo długo.

Warto oddać się w ręce specjalistów, by mieć pewność, iż depilacja zostanie przeprowadzona w sposób właściwy. Klientki i klienci gabinetów, w których stosuje się lasery Vectus chwalą jego skuteczność. Włosy stają się słabsze, a po pewnym czasie mogą całkowicie zniknąć, dzięki czemu nasz problem z nadmiernym owłosieniem staje się przeszłością.

Depilacja pośladków u mężczyzn oraz kobiet – zapraszamy.

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA ☎ 791 604 604 – Zadzwoń

Czytaj więcej o depilacji każdej z okolic: