Depilacja laserowa twarzy - Karolina Formela - kosmetolog Clinica Cosmetologica GdańskDepilowanie ciała jest wyzwaniem dla każdej kobiety. Są jednak okolice, które stwarzają najwięcej problemów i skuteczne usuwanie owłosienia może nieść ze sobą dodatkowe komplikacje. Tak właśnie jest w przypadku depilacji laserowej twarzy. Chyba, że… Zdecydujemy się na laser.

Cera problematyczna

Kobieca skóra twarzy jest cienka i delikatna. Ma to swoje wady i zalety. Z jednej strony zyskuje się subtelny wygląd i gładką cerę, a z drugiej nie można pozwolić sobie na zbyt inwazyjne zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne. Nieodpowiednie dobranie sposobu depilacji może skutkować wypryskami, podrażnieniami, a nawet przebarwieniami. Trzeba też dodać, że każda cera nieco inaczej reaguje na usuwanie włosków. Zanim podejmie się jakieś kroki warto przemyśleć sprawę i dowiedzieć się więcej na temat różnych technik.

Zalety depilacji laserowej Vectus

Udając się do doświadczonej kliniki z laserem do depilacji klienci mogą liczyć na kilka zasadniczych zalet zabiegu:

  1. Konsultacja ze specjalistą – nigdy nie przeprowadza się zabiegu bez odpowiedniej konsultacji, omówienia wskazań i przeciwwskazań. Dermatolog pochyli się nad konkretnym przypadkiem w ramach darmowej wizyty kwalifikacyjnej. To doskonały sposób, by lepiej poznać swoje ciało i jego potrzeby.
  2. Wysoka wydajność – laser Vectus posiada innowacyjne parametry, które pozwalają na szybką i skuteczną depilację. To spora oszczędność czasu. Tym bardziej, że efekty zabiegu są trwałe. W niektórych przypadkach pięć minut w gabinecie kosmetologicznym wystarcza, by mieć spokój od niechcianego owłosienia!
  3. Bezbolesna technika – nowoczesne lasery posiadają specjalne końcówki i czujniki, dzięki którym usuwanie włosków praktycznie nie jest bolesne. Nie sposób porównać tego do tradycyjnej depilacji woskiem bądź depilatorem. Nawet depilacja twarzy nie musi wiązać się z męczącym bólem!
  4. Zmiana komfortu życia – po udanym zabiegu klienci nie muszą przejmować się już zbędnym owłosieniem. To pozwala się zrelaksować i inaczej postrzegać swój wygląd. Ponadto czas poświęcony na regularną depilację można wykorzystać na coś znacznie ciekawszego!
  5. Brak podrażnień cery – laser świetnie radzi sobie nawet z cienką, delikatną skórą na twarzy. Nie pozostawia żadnych przykrych efektów ubocznych.

Wiele kobiet deklaruje chęć wypróbowania depilacji laserowej twarzy. W dzisiejszych czasach dąży się do perfekcjonizmu i szuka sposobów na ułatwienie sobie życia. Laser Vectus to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych i wymagających Pań – wbrew pozorom, zabieg wcale nie kosztuje dużo i jest bardzo ekonomiczny. Najlepsze kliniki regularnie organizują też różnego rodzaju promocje i starają się, by wysoki standard usług dostępny był w korzystnej cenie. Warto przekonać się o tym na własnej skórze!

Umów już teraz bezpłatną konsultację w sprawie depilacji twarzy – Zadzwoń ☎ 791 604 604