Depilacja laserowa Vectus

Laserowa depilacja najnowszym laserem diodowym Vectus to nie tylko szybki i skuteczny zabieg usuwania nadmiernego owłosienia. Gwarantuje też maksymalne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wzrastania włosów praktycznie do zera. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii już dziś możesz skorzystać z niej w Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku.

Laser Vectus to efekt wielu lat pracy ekspertów renomowanej firmy Palomar Medical Technologies. Dzięki wielu latom doświadczeń oraz testów i wprowadzania niezbędnych poprawek, laser diodowy jest dziś narzędziem, które uważane jest za absolutnie najlepsze w tej dziedzinie dermatologii estetycznej. Przede wszystkim ze względu na efekty tego zabiegu – usuwanie owłosienia nim jest trwałe.

Dzięki temu, że technologia opracowana została przez naukowców z Harvard University oraz ma certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), który potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo, jest używany w renomowanych klinikach na całym świecie. Nie mogło go więc zabraknąć także w Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku.

Podobno zawsze są plusy i minusy, ale w przypadku depilacji laserowej Vectus nie widzę żadnych minusów. A doskonale wiem o czym mówię, bo od lat próbowałam chyba wszystkich dostępnych w Polsce metod depilacji. I zawsze było ok, ale tylko na początku, a potem włosy odrastały. Mam nawet wrażenie, że niektóre sposoby depilacji sprawiały, że nadmierne owłosienie pojawiało się ze zdwojoną siłą. I gdy już traciłam nadzieję, koleżanka powiedziała mi o nowej metodzie, dostępnej w u doktora. Jestem po depilacji i jestem ZA-CHWY-CO-NA! Tak dobrze nie było nigdy. Czuję się wspaniale, jakbym odzyskała wolność i luz psychiczny. Nie zastanawiajcie się i nie traćcie czasu na półśrodki! – Agnieszka (42 lata)

Jak działa laser Vectus? – Laserowa Depilacja

To urządzenie, które naszpikowane jest elektroniką i czujnikami. Dzięki temu na bieżąco może dopasowywać wszystkie parametry i korygować ustawienia, co pozwala na zachowanie stałego poziomu bezpieczeństwa, niezależnie od czynników zewnętrznych. Przede wszystkim w czasie rzeczywistym może badać poziom melaniny w skórze. Opatentowany czytnik Skintel to serce lasera diodowego, pozwalające na uzyskanie tak dużej skuteczności. Przykłada się go do miejsca depilacji, co pozwala na natychmiastowy odczyt poziomu melaniny. Wbudowany procesor na podstawie zgromadzonych danych niezwłocznie dobiera moc lasera. Parametry ustawień są kluczowe dla skuteczności zabiegu. Badanie melaniny pozwala też na depilację skóry nawet dwa tygodnie po opalaniu przy ograniczeniu do zera ryzyka oparzenia. Maksymalizuje też efekty i skuteczność zabiegu.

Zabieg depilacji laserem diodowym Vectus nie jest bolesny, bo głowica urządzenia jest pokryta szafirowym szkłem, które ma właściwości chłodzące. Dodatkowo wyposażona jest w technologię Advanced Contact Cooling, także dobierającą poziom mocy do odczuwania ciepła przez pacjenta. Chłodzenie ma miejsce zarówno w trakcie emisji światła, jak i przed oraz po niej. Zwłaszcza, że jednym z nowatorskich rozwiązań jest tu także opatentowana technologia Photon Recycling, która umożliwia wykorzystanie także odbitych wiązek światła.

Zobacz, jak wygląda zabieg depilacji laserowej

Depilacja laserowa Twarzy

Depilacja laserowa szyi i karki

Depilacja laserowa ręce

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa – pośladki

Depilacja laserowa – nogi

Efekty laserowej depilacji Vectus

Pierwsze efekty zabiegu widać już po pierwszym z nich. Dla ich maksymalizacji i osiągnięcia pełnego zadowolenia z przeprowadzonej depilacji, warto jednak zdecydować się na zalecaną przez specjalistów serię. Stosuje się 4 do 6 zabiegów w odstępach 4 do 10 tygodni.

Niezwykle istotne jest także to, że zabieg nie tylko nie jest bolesny i jest bezpieczny. Trwa też bardzo krótko. Dzięki głowicom o zmiennej wielkości, owłosienie z pleców można usunąć nawet w kilka minut.

Efekty są szybkie oraz przede wszystkim trwałe. Po wykonaniu całej, zalecanej serii zabiegów, owłosienie zostaje całkowicie usunięte i przede wszystkim nie pojawia się ponownie. Uczucie dyskomfortu znika bezpowrotnie. Nie trzeba też tracić czasu, nerwów i pieniędzy na nieskuteczne metody depilacji, które dają tylko doraźne efekty.

Szybko i skutecznie to nie są słowa rzucane na wiatr. U mnie wystarczyły trzy zabiegi, które w sumie zajęły maksymalnie 15 minut. I to razem z wejściem do gabinetu i przygotowaniem do depilacji. Minęło kilka tygodni i po włosach nie ma nawet śladu. Nic nie wskazuje na to, żeby miały odrosnąć i bardzo dobrze :-)  Polecam zdecydowanie, miła obsługa, profesjonalizm, ładny gabinet, a ceny jak wszędzie. Więc lepiej w miłej atmosferze i sterylnym miejscu niż w jakichś budkach. – Marika (25 lat)

Dlaczego wybrać zabieg w Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku

W naszej klinice pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy gwarantują najwyższy poziom usług. Najważniejsze jest jednak to, że jest on oparty o wiedzę medyczną. Możemy więc dobrać nie tylko najlepsze metody lecznicze, ale gwarantujemy również – w razie potrzeby – konsultacje ze specjalistami dermatologami z renomowanego ośrodka zdrowia Clinica Dermatologica w Gdańsku. Zapewniamy zadowolenie z wykonywanych u nas zabiegów oraz pełne bezpieczeństwo, dzięki doskonale przygotowanym kadrom.

Jakby dobrze policzyć wszystkie pieniądze, jakie wydajemy na wosk do depilacji, depilatory, maszynki i inne specyfiki, a przede wszystkim ile tracimy na to czasu, to okaże się, że depilacja laserowa w Clinica Cosmetologica jest znacznie tańsza, niż wcześniej dostępne metody. Nie mówiąc już o tym, że były one po prostu zacofane w porównaniu do nowoczesnego lasera, który jest bezbolesny i szybki. – Malwina (36 lat)

Przebieg zabiegu depilacji Laserem Vectus