Chyba każda kobieta marzy o bezbolesnym pozbyciu się niechcianych włosów wraz z ich cebulkami, z nóg. Istnieje wiele metod golenia, jednak żadna z nich nie umożliwia pozbycia się całych łodyg włosów wraz z cebulkami osadzonymi wewnątrz skóry – dzieje się tak, ponieważ usunięcie tych części włosków, które są ukryte pod skórą, jest możliwe dopiero dzięki depilacji – ta w przeciwieństwie do golenia nie polega tylko na mechanicznym usuwaniu tych części włosków, które wyrosły ponad skórę. Pojęcia golenia oraz depilacji często stosowane są zamiennie i uważane za tę samą czynność, jednak nie jest to prawdą. Golenie to metoda znacznie starsza niż depilacja, ponadto bardzo łatwo można przez przypadek podrażnić skórę w trakcie golenia – szczególnie skóra wrażliwa nie lubi golenia maszynką oraz agresywnego wyrywania włosów. Warto uniknąć pokrycia nóg nieestetycznymi czerwonymi kropkami – można tego dokonać wybierając depilację zamiast golenia. Depilacja jest rozwiązaniem bezpieczniejszym oraz o wiele skuteczniejszym.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg z pewnością należy do nowoczesnych metod, przykładem urządzenia, za którego pomocą niechciane włosy zostaną usunięte, jest laser Palomar Vectus – to wyjątkowe w skali całego świata urządzenie jako jedyne zostało wyposażone w moduł Skintel – inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Zalety tej technologii są liczne, dlatego skupmy się na tych naprawdę ważnych:

  • Mogą z niego korzystać kobiety oraz mężczyźni.
  • Działa najszybciej spośród wszystkich urządzeń tego typu na świecie.
  • Technologia Photon Recycling SM zwiększa skuteczność depilacji, która mierzona jest miarą czasu nieodrastania włosków.
  • Innowacyjna technologia Advanced Contact Cooling SM zapewnia chłodzenie skóry w trakcie, przed oraz po emisji światła lasera, dzięki czemu pacjentom nieprzerwanie towarzyszy uczucie bezbolesności.
  • Użycie lasera diodowego Palomar Vectus to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa oraz minimalizacji ponownego wzrastania coraz grubszych włosów praktycznie do zera.
  • Bieżące dopasowywanie wszystkich parametrów oraz automatyczne korygowanie ustawień, które jest możliwe dzięki wykorzystaniu licznych czujników zaawansowanych elektronicznie.
  • Nowatorski opatentowany czytnik Skintel, który nieprzerwanie bada poziom melaniny w skórze

Wielu klientów zachwala i wypowiada się pochlebnie o depilacji laserowej za pomocą urządzenia Palomar Vectus (już ponad 3500 pacjentek!). Kobiety w różnym wieku, które skorzystały z naszych usług, podkreślały przede wszystkim szybkość, bezpieczeństwo oraz skuteczność tego zabiegu.

Umów się już teraz – BEZPŁATNA KONSULTACJA ☎ 791 604 604 – Zadzwoń

Nie zwlekaj i skorzystaj już dziś z tej bardzo nowoczesnej i praktycznej metody w Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku.