• Polecam wszystkim! Najbardziej zaskoczyło mnie to, jak szybko wykonywany jest zabieg. Przyszłam na wizytę kontrolną, okazało się, że nie ma żadnych przeciwwskazań i akurat zwolnił się termin następnego dnia. Przyjechałam na miejsce i bez żadnej obsuwy weszłam do gabinetu. Nie chcę przesadzać, ale depilacja pach i wargi trwała może kilkanaście minut. Rewelacja.

  Olga (24)

 • Szybko i skutecznie to nie są słowa rzucane na wiatr. U mnie wystarczyły trzy zabiegi, które w sumie zajęły maksymalnie 15 minut. I to razem z wejściem do gabinetu i przygotowaniem do depilacji. Minęło kilka tygodni i po włosach nie ma nawet śladu. Nic nie wskazuje na to, żeby miały odrosnąć i bardzo dobrze :) Polecam zdecydowanie, miła obsługa, profesjonalizm, ładny gabinet, a ceny jak wszędzie. Więc lepiej w miłej atmosferze i sterylnym miejscu niż w jakichś budkach.

  Marika (25)

 • Na depilację zaciągnęłam mamę, która przez wiele tygodni broniła się przed nią jak mogła, bo to przecież „jakieś lasery, nie wiadomo z czego”… Najpierw więc dwa dni czytania w internecie, potem długie dyskusje, a na końcu i tak musiałam po prostu postawić ją przed faktem dokonanym i zakupić usługę, żeby nie mogła się wykręcić. Na a po depilacji pełen zachwyt nic nie boli, szybko, włosów nie ma. I tym sposobem jej siostra skorzysta z lasera Vectus już za tydzień.

  Anna (30)

 • Miło, szybko, profesjonalnie i bezpiecznie, to po co więcej dodawać? Wszystko było, jak na ulotce, a to najlepsza rekomendacja.

  Monika (b/d)

 • Laser Vectus nic nie boli. A to była moja największa obawa, bo poprzednie sposoby depilacji – mimo zapewnień w gabinetach kosmetycznych i reklamach – zawsze powodowały ból, pieczenie, a włosy i tak odrastały. Nie dość, że w tym przypadku nie było żadnego bólu, tylko więcej strachu (jedynie za pierwszym razem), to włosy nie odrastają. A pojedyncze jasne włoski da się przeżyć, zwłaszcza, że je można usunąć także w kolejnym zabiegu.

  Ewa (29)

 • Depilacja pach Laserem Vectus to świetna sprawa i polecam ją wszystkim. Jestem już po usunięciu i nie widać żadnych oznak powrotu owłosienia. Czysto, schludnie i elegancko. Polecam każdemu facetowi, który ma pojęcie o tym, co to znaczy nowoczesny mężczyzna, który chce się podobać kobietom.

  Adam (39)

 • Najbardziej w laserze Vectus podoba mi się to, że włosy nie odrastają. Wcześniej używałam depilatora, ale w końcu się odważyłam i poszłam na depilację – jak to się ładnie mówi – głębokiego bikini. Efekty są super, a narzeczony zachwycony. Poza tym to znacznie bardziej higieniczne i nie trzeba pamiętać i tracić czasu na czasochłonną kosmetykę.

  Sylwia (23)

 • Ze względu na problemy z tarczycą cały czas miałam nadaktywny porost włosów i to nie tam, gdzie chciałam. Wprawdzie tarczycy nie udało się wyleczyć i pewnie będzie trzeba ją wyciąć, ale porost włosów został zatrzymany dzięki szybkiemu zabiegowi w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Teraz planuję kolejne zabiegi na nogach, bo widzę, że jest to skuteczne.

  Oliwia (31)

 • Jakby dobrze policzyć wszystkie pieniądze, jakie wydajemy na wosk do depilacji, depilatory, maszynki i inne specyfiki, a przede wszystkim ile tracimy na to czasu, to okaże się, że depilacja laserowa w Clinica Dermatologica jest znacznie tańsza, niż wcześniej dostępne metody. Nie mówiąc już o tym, że były one po prostu zacofane w porównaniu do nowoczesnego lasera, który jest bezbolesny i szybki.

  Malwina (36)

 • Podobno zawsze są plusy i minusy, ale w przypadku depilacji laserowej Vectus nie widzę żadnych minusów. A doskonale wiem o czym mówię, bo od lat próbowałam chyba wszystkich dostępnych w Polsce metod depilacji. I zawsze było ok, ale tylko na początku, a potem włosy odrastały. Mam nawet wrażenie, że niektóre sposoby depilacji sprawiały, że nadmierne owłosienie pojawiało się ze zdwojoną siłą. I gdy już traciłam nadzieję, koleżanka powiedziała mi o nowej metodzie, dostępnej w u doktora. Jestem po depilacji i jestem ZA-CHWY-CO-NA! Tak dobrze nie było nigdy. Czuję się wspaniale, jakbym odzyskała wolność i luz psychiczny. Nie zastanawiajcie się i nie traćcie czasu na półśrodki!

  Agieszka (42)