Wskazania do depilacji laserowej Vectus

Jeśli raz na zawsze chcesz się pozbyć niechcianego owłosienia, warto postawić na laserową depilację Vectus. Za jej pomocą nie tylko poczujesz się lepiej, osiągając zamierzony efekt kosmetyczny, ale też zapewnisz sobie mniejszą potliwość oraz mniejszą liczbę infekcji.

Moda na wygląd zarówno kobiet, jak i mężczyzn zmieniała się nie raz i zapewne jeszcze nie raz się zmieni. Na przestrzeni lat bywały już okresy, gdy nikomu nie przeszkadzało, że kobiety mają włosy pod pachami, ale obecne trendy są zupełnie inne. Jednak nie tylko społeczne oczekiwanie jest wskazaniem do wykonania depilacji laserem diodowym Vectus.

Depilacja estetyczna

Podążanie za aktualnymi trendami jest jedną z najczęściej występujących motywacji, które sprawiają, że chcemy skorzystać z usunięcia niechcianego owłosienia. Ale nie jest to tylko ślepa pogoń za modą, a chęć zapewnienia sobie dobrego samopoczucia oraz ograniczenia psychologicznych barier, które niekiedy sprawiają wręcz, że ograniczmy kontakty społeczne. Obecnie powszechne jest bowiem przekonanie, że brak owłosienia jest po prostu estetyczny.

Depilacja higieniczna

Depilacja laserem diodowym Vectus to także dbanie o higienę. Na włosach – niezależnie od tego na jakiej części ciała się znajdują – gromadzą się bakterie, które mogą być przyczyną groźnych chorób. Są też powodem nieprzyjemnego zapachu. I higiena osobista, częste mycie oraz kąpiele wcale nie muszą w tym przypadku mieć wielkiego znaczenia. Oczywiście ograniczają ryzyko, ale nigdy nie będą w 100% skuteczne. Znacznie lepiej tę rolę spełni depilacja, która usuwa włosy i sprawia, że już nie odrastają.

Depilacja docelowa

Laser diodowy Vectus jest bowiem jedynym urządzeniem na świecie, które gwarantuje usunięcie owłosienia na stałe. Jego skuteczność sięga 95%, a pozostała część włosów to te, które jeszcze nie były w fazie wzrostu. Mogą one pojawić się w ciągu roku od zakończenia serii zabiegów, ale są jasne i cienkie, więc praktycznie niewidoczne. Je także można jednak szybko i trwale usunąć. Wystarczy do tego jeden zabieg naświetlania laserem, który trwa zaledwie kilka minut.

Kiedy usuwać owłosienie laserem diodowym Vectus:

  • gdy chcesz pozbyć się go szybko i na stałe;
  • gdy czujesz dyskomfort ze względu na pojawienie się włosów;
  • gdy chcesz ograniczyć ryzyko infekcji;
  • gdy chcesz zmniejszyć potliwość.

Przygotowanie do depilacji laserem Vectus